Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto CCG online play na TradeCardsOnline

2 posters

Go down

Naruto CCG online play na TradeCardsOnline Empty Naruto CCG online play na TradeCardsOnline

Pisanie by FreakyGaarA Wto Sty 15, 2008 10:59 pm

Podałem tą stronke w temacie "stronki o tematyce Naruto", lecz w tym temacie chcialbym podkreslic ze jest to jedna zniewielu stronek na której mozmey pograc z innymi graczami w naszą ulubioną karcianke. Po założeniu swojego konta i stworzeniu własnej talii możemy każdy uzytkownik może wybrac opcje "Play online" która to miesci sie tuz przy jgo spisie kart w talii, aby zagrac w Naruto CCG przez internet trzeba oczywiscie umówic sie z przeciwnikiem, by to zrobic nalezy wziąśc od niego jego nick, dizeki temu wszystkiemu, swobodnie bezruszania sie z domu mozemy zagrac w karcianke naruto przed ekranem swojego komputera, bardzo polecam, a tera zpodam swój nick który posiadam w moim profilu na tej własnie stronce.

nickname: Freakygaara

Czekam na chętnych do gry.
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Naruto CCG online play na TradeCardsOnline Empty Re: Naruto CCG online play na TradeCardsOnline

Pisanie by naruto579 Sro Lip 29, 2009 7:58 am

siemka jeśli w to dalej grasz to morze mógł byś mnie nauczyć w to grać bo bardzo lubię naruto

PS napisz

naruto579
Random Ninja

Liczba postów : 1
Age : 33
Registration date : 29/07/2009

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach