Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

4 posters

Go down

Która z wymienionych kart jest według was warta miana karty tygodnia w tym tygodniu ?

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Vote_lcap38%ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Vote_rcap 38% 
[ 3 ]
ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Vote_lcap62%ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Vote_rcap 62% 
[ 5 ]
ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Vote_lcap0%ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 8
 
 

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Empty ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

Pisanie by FreakyGaarA Czw Sty 03, 2008 3:06 pm

Shikamaru Nara
ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Nus015
Neji Hyuga
ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Nus017
Rock Lee
ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Nus020
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Empty Re: ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

Pisanie by eve-ko Czw Sty 03, 2008 5:17 pm

ja glosuje na Nejiego :3
eve-ko
eve-ko
Satoosa

Female
Liczba postów : 45
Age : 33
Registration date : 28/10/2007

http://eve-ko.deviantart.com

Powrót do góry Go down

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Empty Re: ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

Pisanie by Melcior Pią Sty 04, 2008 6:16 am

A ja na Shikamaru ^L^ Może ładnie "przedłużyć" początek gry i dopchać nas do późniejszych tur.. Poza tym jest też niezłą ochroną przeciw menatlowi ^L^
Melcior
Melcior
Genin

Male
Liczba postów : 61
Age : 33
Location : Warsaw
Job/hobbies : Manga, Anime, TCGs
Registration date : 04/11/2007

Powrót do góry Go down

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Empty Re: ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

Pisanie by eve-ko Pią Sty 04, 2008 6:52 am

Kontrola chakry to jest to! Nie mowie ze Shikamaru flex jest zly, owszem jest swietny, ale ja najbardizje boje sie nejiego, bo shika potrafie obejsc ;3
eve-ko
eve-ko
Satoosa

Female
Liczba postów : 45
Age : 33
Registration date : 28/10/2007

http://eve-ko.deviantart.com

Powrót do góry Go down

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Empty Re: ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

Pisanie by Melcior Pią Sty 04, 2008 11:11 am

Ja się niczego nie boję.. Ze wszystkim można sobie dać radę dobrą talią ^L^ Nejiego można z łatwością obejść kontrolką na misjach ^L^
Melcior
Melcior
Genin

Male
Liczba postów : 61
Age : 33
Location : Warsaw
Job/hobbies : Manga, Anime, TCGs
Registration date : 04/11/2007

Powrót do góry Go down

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Empty Re: ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

Pisanie by legi Sob Sty 05, 2008 7:22 am

neji. 0 zastanowienia. Jedna z najlepszych kart w grze. Niestety nawet ten rock przy nim obsysa chociaz tez jest imba ;(

Taaaak.... kontrolka na misjach... A niby jakie to misje obchodzą niejego?
Bo ja znam 1. NO i co. obejdziesz raz nejego. opp wstawi nastepnego. Neji jest imba i tu nie ma sie co sprzeczac. A i jeszcze czy taka."kontrolka na misjach" robi coś z jakimkolwiek deckem ;]
legi
legi
Genin

Male
Liczba postów : 45
Age : 32
Location : WARSZAWA (was skarci)
Humor : Chyba ktoś tu nie ma starej ...
Registration date : 31/10/2007

Powrót do góry Go down

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Empty Re: ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

Pisanie by Melcior Sob Sty 05, 2008 7:31 am

No pewnie, że coś robi... Milluje ^L^ Może nie jest za potężna, ale Neji niewiele jej zrobi XD
Melcior
Melcior
Genin

Male
Liczba postów : 61
Age : 33
Location : Warsaw
Job/hobbies : Manga, Anime, TCGs
Registration date : 04/11/2007

Powrót do góry Go down

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Empty Re: ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

Pisanie by FreakyGaarA Nie Sty 06, 2008 11:11 am

Dla mnie Shika jest równie dobry co Neji więc nei ma sie o co klucic, Neji kontorluje chakre, Shika punkty walcząc mentalem, gdy polączymy g np.z Sakurka, to wtedy moze byc ostro ^^
FreakyGaarA
FreakyGaarA
Satoosa

Male
Liczba postów : 149
Age : 35
Location : Warszawa
Job/hobbies : karcianki, manga i anime, piłka nozna
Humor : Jakiś tam mam ^^'
Registration date : 25/10/2007

http://freakygaara.deviantart.com

Powrót do góry Go down

ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM] Empty Re: ABKIETA !!!, Shikamaru [Flex.], Neji [DBB], Rock Lee [HSM]

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach